Poznaj pełen zakres możliwości

Jet Partner

Główna działalnością Jet Partner jest organizacja bezpiecznych podróży lotniczych  prywatnym samolotem w dowolne miejsce na świecie i w możliwie najkrótszym czasie. Każdy pracownik firmy Jet Partner posiada niezbędną wiedzę oraz kwalifikacje w zakresie organizacji lotów czarterowych.

Większość naszych klientów ma asystenta z naszej strony , który potrafi odpowiedzieć na każde pytanie związane z lotem, a jeśli plany klienta ulegną zmianie, potrafi szybko i skutecznie reagować na zmiany w planie podróży. 

W odróżnieniu od regularnych linii lotniczych, jednym z niewielu powodów opóźnienia prywatnego lotu są warunki pogodowe. Bezpieczeństwo pasażerów i załogi zawsze jest na pierwszym miejscu. Żadne pieniądze i okoliczności nie mogą się równać z życiem ludzkim, a wobec natury człowiek jest bezsilny.

Jet Partner zapewnia pełną poufność i oferuje nowy poziom usług towarzyszących klientowi – od przyjęcia zgłoszenia na lot prywatny po przybycie we wskazane przez klienta lotnisko. 

Czartery VIP

Czartery VIP


Jet Partner zapewnia prywatne odrzutowce klasy biznes, aby dostosować się do napiętych harmonogramów klientów. To pomaga skrócić czas podróży i efektywnie wykorzystać prywatny samolot, aby nadążać za pracą i ważnymi spotkaniami biznesowymi.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Czarter Grupowy

Czarter Grupowy


Grupom zorganizowanym z całego świata oferujemy usługi czarteru prywatnego odrzutowca w dowolnym celu. Podróżuj ze współpracownikami, przyjaciółmi i rodziną. Ciesz się wygodą wynajmując czarter grupowy w Jet Partner. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Czartery Eventowe

Czartery Eventowe


Podróż na największe światowe wydarzenia mimowolnie staje się ich częścią. Jet Partner otwiera nowe możliwości organizacji wydarzeń w najbardziej odległych zakątkach świata. Zabierzemy Cię w najlepsze malownicze miejsca, gdzie nie docierają regularne linie lotnicze lądują.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Powietrzne pogotowie medyczne

Powietrzne pogotowie medyczne


Jet Partner dysponuje samolotami wyposażonymi w sprzęt medyczny. Zapewnia to organizacje lotów pogotowia ratunkowego, ewakuacji i medycznej repatriacji. Na pokładzie jest obecny zespół medyczny, który towarzyszy pacjentom i w razie potrzeby z pewnością udzieli wykwalifikowanej pomocy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wynajem Odrzutowców

Wynajem Odrzutowców


Oferujemy samoloty odrzutowe do lotów międzynarodowych na całym świecie. Czeka na Ciebie więcej niż tylko wypoczynek czy podróż służbowa – samoloty latają dalej, szybciej i łączą nowoczesną technologię i styl.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wyjazdy Szkoleniowo-Motywacyjne ( MICE)

Wyjazdy Szkoleniowo-Motywacyjne ( MICE)

Wyjazdy motywacyjne i integracyjne, podróże służbowe na pokładzie prywatnego samolotu. Usługi wynajmu samolotu z załogą staną się najsilniejszym elementem motywującym pracowników firmy. Lot zainspiruje i doda pewności siebie w przeddzień ważnego spotkania z potencjalnymi klientami lub będzie jego luksusowym zakończeniem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Czarter dla grup religijnych i pielgrzymów

Czarter dla grup religijnych i pielgrzymów


Podróże pielgrzymów mają szczególne wymagania religijne, dietetyczne i higieniczne. Wynajem prywatnych odrzutowców do miejsc kultu religijnego pomoże Ci zbliżyć się do świętych miejsc, zrelaksować podczas lotu i zaoszczędzić czas podróży.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Drużyna sportowa

Imprezy i wyjazdy sportowe

Organizujemy przeloty drużyn i klubów sportowych na zawody, mecze, ceremonię wręczenia nagród, treningi i kursy mistrzowskie. Jet Partner oferuje bezpośrednie loty czarterowe z lotniska dowolnego kraju na miejsce imprezy sportowej. Fani, krewni i przyjaciele mogą latać ze sportowcami praktycznie bez ograniczeń. Jesteśmy do dyspozycji klubów sportowych czy Federacji Sportowych, zapewniając kompleksową obsługę ich wyjazdów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Czarter samolotu w Jet Partner

Leave this field blank