Najwyższy Stopień Perfekcji

Wynajem Odrzutowców

Zaspokajanie Państwa potrzeb jest naszym największym priorytetem.

Czarter Samolotu

Wynajem Odrzutowców

Wynajem odrzutowca na dowolnej trasie, pozwoli na skrócenie biznesowej podroży oraz elastyczność w czasie. Jet Partner to miejsce, w którym można zarezerwować loty czarterowe na własne potrzeby. Zajmujemy się wynajmem samolotów prywatnych oraz biznesowych. Miejsca, w które można dotrzeć dzięki naszej ofercie, często są niedostępne dla komercyjnych linii lotniczych – obecnie latamy do ponad 20 tysięcy miast. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, a także bezbłędna identyfikacja Państwa potrzeb. Z nami można osiągnąć jeszcze więcej i to w wybranym przez siebie stylu. Jet Partner posiada bogate doświadczenie w wynajmie samolotów dedykowanych dla biznesu.

Prywatne odrzutowce na potrzeby biznesu

Wynajem odrzutowców z Jet Partner to gwarancja zadowolenia. Z naszej oferty skorzystało już wielu klientów o wysokim statusie biznesowym. To sposób, by zoptymalizować działania w korporacji, zaoszczędzić czas wysoko postawionych osób i zagwarantować najlepszym pracownikom komfort podróży, a także umożliwić alokację zatrudnionych w firmie osób. W Jet Partner możemy pochwalić się niebagatelnym doświadczeniem w zakresie wynajmu samolotów na potrzeby biznesu – czarter prywatnego odrzutowca na dowolnej trasie ma mnóstwo zalet. Nie tylko pozwoli skrócić czas podróży, ale będzie też gwarancją bezpieczeństwa i wygody.

W Jet Partner możemy zorganizować lot o dowolnym charakterze, który można odbyć indywidualnie, a także jako zorganizowana grupa. Z naszej oferty korzystają nie tylko klienci biznesowi, ale również kluby sportowe. Wynajem samolotu to rozwiązanie dla dowolnej liczby osób, a zarazem gwarancja niezapomnianych wrażeń i bezpieczeństwa podczas podróży. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi – korzystając z naszej oferty, mogą Państwo skupić się na przyjemności latania.

Wynajmij odrzutowiec w firmie Jet Partner

Wynajęcie prywatnego odrzutowca posiada mnóstwo zalet, które doceniają współcześni biznesmeni. Przede wszystkim jest to spora oszczędność czasu. Nie trzeba bowiem pojawiać się na wcześniejszej odprawie i nie ma potrzeby stać w długiej kolejce. Tak naprawdę do terminalu można po prostu przyjść dziesięć minut przed planowanym startem samolotu. Ponadto taki wynajem, jeśli chodzi o prywatny odrzutowiec, zapewnia nam punktualność, czego nie można powiedzieć o tradycyjnych liniach lotniczych. W ich przypadku dość często zdarzają się bowiem różnego typu opóźnienia.

Co ważniejsze taki wynajem odrzutowca daje nam sporą swobodę podczas podróży. Tak naprawdę można dolecieć tego typu samolotem w każde miejsce i to o dowolnej porze. Nie jesteśmy więc ograniczeni do standardowych lotów oferowanych przez rejsowe linie lotnicze. Pewnie dlatego coraz więcej biznesmenów decyduje się na tego typu rozwiązanie. Zaoszczędzają nie tylko czas, ale w pewnym sensie i pieniądze, gdyż mogą pracować efektywniej. Koszt takiego wynajmu często zbliżony jest do tradycyjnych biletów lotniczych.

Wynajem odrzutowca dla biznesmenów

Jeszcze niedawno biznesmeni głównie korzystali ze znanych linii lotniczych, gdyż dzięki temu mogli znacznie szybciej dotrzeć do celu niż za pomocą innych środków transportu. Jednak z czasem również i to przestało im wystarczać. Wiele osób prywatnych zaczęło bowiem doceniać latanie, co sprawiło, iż na lotniskach pojawiły się kolejki i różne opóźnienia. Alternatywą stał się wynajem odrzutowca. Dzięki takiemu rozwiązaniu można w szybki sposób i bez zbędnego tłumu dotrzeć na zaplanowane spotkanie, unikając przy tym stania w długich kolejkach.

W naszej firmie taki wynajem odrzutowca to nie tylko punktualność, ale również i komfort podróży. Podczas lotu zapewniamy najwyższą jakość obsługi, dzięki czemu mogą Państwo w spokojnym otoczeniu poświęcić czas na pracę bądź zwyczajnie się zrelaksować. Dodatkowo warto mieć świadomość, iż koszt tego typu nie jest tak wysoki, jak wszystkim się wydaje. Owa kwota jest między innymi uzależniona od trasy i rodzaju samolotu. Często zbliżona jest do zwyczajnych biletów lotniczych, a nawet może bywać i niższa.

Wynajem Odrzutowca

Prywatny odrzutowiec – wynajem

Takie rozwiązanie posiada mnóstwo korzyści. Poza swobodą podróży, a więc brakiem uzależnienia od konkretnych godzin odlotów, ważne jest też to, iż wszelkie loty są punktualne, a wiadomo, iż dla biznesmenów dotarcie na właściwy czas ma ogromne znaczenie. Prywatny odrzutowiec pod wynajem stał się więc popularnym środkiem transportu wśród przedsiębiorców, którzy mają napięty grafik i nie mogą sobie pozwolić na jakiekolwiek odstępstwa. Taka forma podróżowania pozwala dotrzeć właściwie w każde miejsce i o każdej porze.

Nasza firma oferuje tego typu usługi naprawdę na wysokim poziomie. Nie tylko dbamy o punktualność, ale również i bezpieczeństwo. Dlatego też nasze wszystkie maszyny są regularnie poddawane przeglądom i bardzo dokładnie kontrolowane. Poza tym zależy nam na komforcie klientów. Dbamy więc o dobrej jakości serwis i to zarówno na ziemi, jak i w powietrzu. Jeśli pragną więc Państwo szybko dostać się z jednego miejsca do drugiego, to proponujemy wypróbować wynajem odrzutowca. W razie jakichkolwiek pytań chętnie pomożemy.

Współpracowaliśmy ze znanymi osobami ze świata biznesu, polityki i rozrywki, co dowodzi jakości naszych usług. Nasze prywatne odrzutowce służyły wygodnym i bezpiecznym podróżom wysoko postawionych osób. Latały z nami głowy stanu. Przewoziliśmy zarówno doświadczonych podróżujących, jak i osoby, które znalazły się w samolocie po raz pierwszy.

Ranking prywatnych samolotów Jet Partner w 2022 roku

Ranking kierunków przelotów wykorzystywanych najczęscie w naszej firmie.

TOP — 10 LOTNISK

Prywatny samolot z / do Nicea
Prywatny samolot z / do Tivat
Prywatny samolot z / do Mykonos
Prywatny samolot z / do Santorini
Prywatny samolot z / do Malaga
Prywatny samolot z / do Teneryfe
Prywatny samolot z / do Gran Canaria
Prywatny samolot z / do Neapol
Prywatny samolot z / do Zurych
Prywatny samolot z / do Palma de Majorka

TOP — 10 SAMOLOTÓW

Wynajem samolotu Cessna Citation XLS/XLS+
Wynajem samolotu Cessna Citation Cj2
Wynajem samolotu Hawker400/beechjet400
Wynajem samolotu Challenger 850
Wynajem samolotu Legacy 600/650
Wynajem samolotu Challenger 605
Wynajem samolotu Global Express 5000
Wynajem samolotu Falcon 7X
Wynajem samolotu Boeing 737-500 VIP
Wynajem samolotu Cessna Mustang

TOP — 10 KIERUNKÓW

Wynajem prywatnego samolotu Włochy
Wynajem prywatnego samolotu Chorwacja
Wynajem prywatnego samolotu Grecja
Wynajem prywatnego samolotu Hiszpania
Wynajem prywatnego samolotu Turcja
Wynajem prywatnego samolotu Dominikana
Wynajem prywatnego samolotu Francja
Wynajem prywatnego samolotu Albania
Wynajem prywatnego samolotu USA
Wynajem prywatnego samolotu Szwajcarja

Rozwiązania na miarę Państwa potrzeb

Proponujemy niezawodne rozwiązania, które mają służyć wygodzie osób korzystających z naszych samolotów. Wynajem prywatnego odrzutowca od Jet Partner z pewnością usatysfakcjonuje wszystkich klientów – członków zarządów i klubów sportowych, a także pracowników dużych firm i agencji eventowych. Zapewniamy luksusowe usługi dostosowane do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. W tym celu wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej. Pozostajemy do dyspozycji.

Wynajem odrzutowców

Leave this field blank
Data Wylotu
Data Powrotu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę mojego imienia, nazwiska, adresu e-mail i numeru telefonu podanego w formularzu w celu przedstawiania oferty przez Spółkę w odpowiedzi na moje zapytanie.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Spółkę podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu, z użyciem urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących lub środków komunikacji elektronicznej, tj. e-mail, SMS, MMS, dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do przesyłania informacji handlowych o promocjach i ofertach specjalnych oferowanych Spółkę (newsletter).