Najwyższy Stopień Perfekcji

Cessna CJ2

Zaspokajanie Państwa potrzeb jest naszym największym priorytetem.

Citation CJ2

Samolot Cessna CJ2

Pytanie o zakup lub wynajem samolot Cessna CJ2 skierowało Cię na tę stronę. Samoloty firmy Cessna Aircraft Company objęły prowadzenie w sprzedaży i wynajmie prywatnych odrzutowców. To najmasywniejszy samolot w historii lotnictwa. W latach 1956-2017 zbudowano ponad 44 000 samolotów w ponad 25 modyfikacjach.

Samolot Cessna CJ2 jest również liderem trendów Jet Partner w 2021 roku i zajmuje pierwsze dwa miejsca w pierwszej dziesiątce najczęściej używanych prywatnych wynajmu odrzutowców w Jet Partner.


Specyfikacja techniczna Cessna CJ2

• Wysokość Zewnętrzna: 4,2 m
• Rozpiętość Skrzydeł: 14,96 m
• Długość: 14,56 m

• Rozmiar Kabiny: 75 cu m
• Wysokość Drzwi: 1,34 m
• Szerokość Drzwi: 0,61 m
• Bagaż Kabinowy: 1,23 cu m

• Załoga: 2
• Pasażerowie: 6

• Normalny Zasięg: 1075 nm
• Maksymalny Zasięg: 1530 nm
• Wysokość lotu: 13 716 m


Citation CJ2

Kupić samolot Cessna CJ2

Cessna przeprojektowała model CJ1, znany ze swojej niewielkiej konserwacji i wysokiej wydajności. Rezultatem jest samolot: większy, szybszy i lepszy. Kabinę prywatnego odrzutowca przedłużono o trzydzieści trzy cale, a rozpiętość skrzydeł przedłużono o dodatkowe trzydzieści pięć. Jego prędkość przelotowa przewyższa Cessnę CJ1 o trzydzieści węzłów przy znacznie zmniejszonym zużyciu paliwa.


Citation CJ2

Wynajem samolotu Cessna CJ2 

Odrzutowiec biznesowy Cessna CJ2 jest niezwykle łatwy w pilotażu i może być pilotowany przez jednego pilota. Linia Citation została zaprojektowana dla myślących przyszłościowo biznesmenów, którzy będą latać prywatnymi odrzutowcami VIP na spotkania biznesowe iz powrotem, dzięki czemu uzyskano kilka zautomatyzowanych systemów i prosty system awioniki.

Przy wynajmie prywatnego odrzutowca Cessna CJ2 jego zdolność do pilotowania przez jednego pilota zapewnia większą elastyczność latania i zmniejsza koszt lotu na godzinę.

Prywatny odrzutowiec CJ2 ma znacznie większą pojemność w porównaniu z CJ1. Jego maksymalna masa startowa została zwiększona o 1700 funtów, a maksymalna masa paliwa wzrosła o 780 funtów. Zmiany te skutkują większą elastycznością w zakresie maksymalnego zasięgu/ładowności, oferując właścicielom więcej opcji planowania lotu. Najbardziej zaskakującym wynikiem znacznego wzrostu ładowności jest to, że pomimo zwiększonej masy Cessna jest o 30 węzłów szybsza niż CJ1 i ma zasięg 1700 mil (1480 mil morskich) z czterema pasażerami, 440 mil dalej niż CJ1.

Kabina mieści zwykle sześciu pasażerów i ma całkowitą objętość 243 stóp sześciennych. Jego trzy przedziały bagażowe mogą pomieścić łącznie 1100 funtów bagażu, z których wszystkie oprócz 100 można przechowywać na zewnątrz. Kabina jest o 50 stóp sześciennych większa niż kabina CJ1, co zapewnia dodatkową przestrzeń.

Jet Partner oferuje czarter prywatnego odrzutowca Cessna 525 Citation Jet/CJ. Dostępne modele prywatnych odrzutowców do czarteru przez Jet Partner: CJ, CJ1, CJ1+, CJ2, CJ2+, CJ3 i CJ4. Prosimy rownież os prawdzenie zakładki Cessna CJ2 empty legs


Zapytaj o przelot samolotem Cessna CJ2 w Jet Partner

 

 

Leave this field blank
Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@jetpartner.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Administratorem Państwa danych osobowych jest Jet Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. ul. Komitetu Obrony Robotników 39 bud A300. Wszystkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@jetpartner.pl. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie do celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Dane te zostaną usunięte z zasobów administratora niezwłocznie po udzieleniu Pani/Panu odpowiedzi (wyjątkiem jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych). Pani/Pana dane osobowe nię będą nigdy nikomu przekazane. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityka Cookies & RODO.