Loty biznesowe

Prywatny samolot

Loty biznesowe

Jeśli chcemy skutecznie prowadzić biznes międzynarodowy, to wiąże się to najczęściej z częstym podróżowaniem. Spotkania biznesowe czy konferencje to tylko niektóre z elementów wpływających na rozwój firmy. Niestety podróże po Europie mogą być czasochłonne, a wiadomo, że współcześnie czas jest niezmiernie cenny dla wszystkich przedsiębiorców. Rozwiązaniem są loty biznesowe, które pozwalają na elastyczne dopasowanie każdej podróży do planowanych spotkań oraz potrzeb przedsiębiorcy. To sposób na szybkie dotarcie w różne miejsca, aby można było jak najefektywniej wykorzystać czas.

Business Jet

Stąd też pojawiło się wysokie zainteresowane lotami biznesowymi. Dzięki temu przedsiębiorcy nie muszą dostosowywać swojego grafiku do rozkładu lotów rejsowych, lecz mogą lepiej wykorzystać czas i zaplanować dzień po swojemu. Loty biznesowe mogą być dopasowane do indywidualnych wymagań. Firmy proponujące tego typu usługi są bowiem elastyczne pod względem dat czy tras. Nie ma więc konieczności ewentualnego przesiadania się w celu dotarcia do określonego miejsca, a wiadomo, że to znacznie zwiększa komfort podczas podróży.

Loty biznesowe – nowe rozwiązanie dla przedsiębiorców

Jak widać, loty biznesowe mogą znacznie ułatwić podróżowanie. Poza tym, że dzięki nim unikamy stania w kolejkach do odprawy, co sprawia, że zamiast przyjeżdżać na lotnisko dwie godziny przed startem, możemy pojawić się zaledwie piętnaście minut wcześniej. Ponadto biznesmeni unikają również ryzyka związanego z ewentualnymi opóźnieniami czy też odwołaniami lotu. Co ważniejsze takie loty biznesowe są bezpieczniejsze i nie pojawią się podczas nich problemy w postaci zgubionego bagażu czy innych tego typu nieprzyjemności.

Biznesmeni cenią sobie takie komfortowe warunki lotu. Podczas podróży mogą bowiem odpocząć bądź ewentualnie przygotować się do planowego spotkania. Wiadomo, że czas w biznesie jest niezmiernie cenny, w związku z czym tego typu możliwość wykorzystania go jest naprawdę bardzo atrakcyjna. Takie loty biznesowe zapewniają ogromny komfort podróży. Kabinę można potraktować jako swoje własne biuro i nie musimy mieć obaw, że ktokolwiek będzie nam przeszkadzał podczas pracy. Nasi pracownicy zadbają o wszelkie wygody.

Zamów lot biznesowy. Twój czas jest najważniejszy!

Nie bez znaczenia jest też poczucie bezpieczeństwa. Okazuje się, że loty biznesowe są w stanie to zapewnić. Takie bezpieczeństwo ma kilka aspektów. Przede wszystkim zależy ono od dobrej jakości samolotów. Nasza firma posiada tego typu maszyny w najlepszym stanie, dzięki regularnym kontrolom oraz przeglądom. Poza tym o bezpieczeństwo pasażerów dba wysoko wykwalifikowana załoga. Zatrudniamy najlepszych, doświadczonych pilotów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy lot będzie bezpieczny.

Nasi klienci mogą mieć także pewność, iż zachowamy pełną dyskrecję. Wszelkie poufne dane czy informacje nie przedostaną się na zewnątrz. Aby więc zapewnić bezpieczeństwo podczas podróży, nie tylko dbamy o najwyższy stan techniczny naszych maszyn i wyszkolenie pilotów, ale również chcemy zapewnić pasażerom pełną dyskrecję. Nasze loty biznesowe są więc świetnym rozwiązaniem dla osób, które pragną w szybki sposób przemieszczać się po świecie, a równocześnie zależy im na bezpieczeństwie i komforcie.

Ranking prywatnych samolotów Jet Partner w 2022 roku

Ranking kierunków przelotów wykorzystywanych najczęscie w naszej firmie.

TOP — 10 LOTNISK

Prywatny samolot z / do Nicea
Prywatny samolot z / do Tivat
Prywatny samolot z / do Mykonos
Prywatny samolot z / do Santorini
Prywatny samolot z / do Malaga
Prywatny samolot z / do Teneryfe
Prywatny samolot z / do Gran Canaria
Prywatny samolot z / do Neapol
Prywatny samolot z / do Zurych
Prywatny samolot z / do Palma de Majorka

TOP — 10 SAMOLOTÓW

Wynajem samolotu Cessna Citation XLS/XLS+
Wynajem samolotu Cessna Citation Cj2
Wynajem samolotu Hawker400/beechjet400
Wynajem samolotu Challenger 850
Wynajem samolotu Legacy 600/650
Wynajem samolotu Challenger 605
Wynajem samolotu Global Express 5000
Wynajem samolotu Falcon 7X
Wynajem samolotu Boeing 737-500 VIP
Wynajem samolotu Cessna Mustang

TOP — 10 KIERUNKÓW

Wynajem prywatnego samolotu Włochy
Wynajem prywatnego samolotu Chorwacja
Wynajem prywatnego samolotu Grecja
Wynajem prywatnego samolotu Hiszpania
Wynajem prywatnego samolotu Turcja
Wynajem prywatnego samolotu Dominikana
Wynajem prywatnego samolotu Francja
Wynajem prywatnego samolotu Albania
Wynajem prywatnego samolotu USA
Wynajem prywatnego samolotu Szwajcarja

Zarezerwuj lot biznesowy w Jet Partner

Leave this field blank
Data Wylotu
Data Powrotu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę mojego imienia, nazwiska, adresu e-mail i numeru telefonu podanego w formularzu w celu przedstawiania oferty przez Spółkę w odpowiedzi na moje zapytanie.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Spółkę podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu, z użyciem urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących lub środków komunikacji elektronicznej, tj. e-mail, SMS, MMS, dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do przesyłania informacji handlowych o promocjach i ofertach specjalnych oferowanych Spółkę (newsletter).