Najwyższy Stopień Perfekcji

Imprezy I Wyjazdy Sportowe

Twój Zaufany Partner w Podróżach Lotniczych Drużyn Sportowych

Jet Partner to lider w wynajmie samolotu dla drużyny sportowej

Jet Partner, najlepszy polski broker lotniczy, rozumie specyficzne potrzeby podróżowania drużyn sportowych. Jako specjaliści w dostarczaniu premium czarterów lotniczych, gwarantujemy, że Wasza drużyna dotrze do celu wygodnie, punktualnie i gotowa do zwycięstwa.

Oferujemy samoloty pasażerskie dla branży sportowej. Świadczymy usługi czarterowania samolotów w pełni spersonalizowane dla sportowców, z dodatkowym miejscem na bagaż, zbilansowanym cateringiem i dodatkową przestrzenią na nogi. Posiadamy także specjalną ofertę dla kibiców podróżujących na mecze wyjazdowe, umożliwiającą im powrót do domu zaraz po meczu lub po imprezie.

Spersonalizowane Rozwiązania Podróżnicze dla Drużyn Piłkarskich i Siatkarskich

Jet Partner szczyci się dostarczaniem wysokiej jakości, spersonalizowanych doświadczeń podróżniczych. Niezależnie od tego, czy jesteście klubem piłkarskim zmierzającym na mecz wyjazdowy, czy drużyną siatkarską przygotowującą się do międzynarodowego turnieju, nasze usługi czarterowania samolotów zapewniają Wam podróż z komfortem i wygodą, na jakie zasługujecie.

Z Jet Partner, Wasza drużyna może cieszyć się zaletami podróży prywatnym odrzutowcem bez wygórowanych kosztów. Pracujemy w ramach Państwa budżetu, aby dostarczyć usługi na poziomie biletów tradycyjnych linii lotniczych, ale z znacznie wyższą jakością, komfortem i wygodą.

Drużyna sportowa

Najbardziej Odpowiednie Samoloty dla Podróży Sportowych

  • ATR 72- liczba miejsc 64-70;
  • Embraer 170/75/90 – liczba miejsc 70-100;
  • Fokker 100 – liczba miejsc 100-109;
  • Boeing B737-800 – liczba miejsc 189;

Czy to w celu wyszukiwania talentów, rekrutacji kolejnej gwiazdy akademickiej czy podróży drużyny na mecze pucharowe, Jet Partner oferuje elastyczność wynajmowania własnego samolotu. Opłacalne czartery drużynowe mogą przewieźć całą drużynę na obóz treningowy lub mecz play-off. Zapewniamy komfort, dyskrecję i najwyższą jakość usług.

Wynajem Samolotu dla Drużyny Sportowej

Zapewniamy najbardziej luksusowe, elastyczne i indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb usługi na rynku. Gwarantuje to absolutnie bezproblemową i najwyższej jakości obsługę klienta.

Leave this field blank
Data Wylotu
Data Powrotu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę mojego imienia, nazwiska, adresu e-mail i numeru telefonu podanego w formularzu w celu przedstawiania oferty przez Spółkę w odpowiedzi na moje zapytanie.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Spółkę podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu, z użyciem urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących lub środków komunikacji elektronicznej, tj. e-mail, SMS, MMS, dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do przesyłania informacji handlowych o promocjach i ofertach specjalnych oferowanych Spółkę (newsletter).