Najwyższy Stopień Perfekcji

Czartery Grupowe

Zaspokajanie Państwa potrzeb jest naszym największym priorytetem.

Prywatny samolot

Gdziekolwiek pragną lub potrzebują się Państwo dostać, organizacja lotu grupowego będzie naszą przyjemnością. Od lat świadczymy usługi w zakresie aranżacji czarterów dla grup zorganizowanych, na terenie całego świata.

Targi przemysłowe, korporacyjne eventy, przyjęcia ślubne, odsłony nowych produktów, wydarzenia sportowe czy rotacja pracowników – dla każdej z Państwa potrzeb stworzymy indywidualnie dopasowaną usługę, kompletną, z możliwością m.in. prywatnej odprawy i zwiększenia limitów bagażowych.

Zapytaj o wycenę czarteru grupowego

Zapewniamy najbardziej luksusowe, elastyczne i indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb usługi na rynku. Gwarantuje to absolutnie bezproblemową i najwyższej jakości obsługę klienta.

Czartery grupowe

Coraz modniejsze stały się czartery samolotowe, które oferują zupełnie inną jakość podróży niż samoloty rejsowe. Wiadomo, że podróż drogą powietrzną jest zdecydowanie najszybsza, jednak jeśli korzystamy z usług tradycyjnych linii lotniczych, to do czasu lotu musimy doliczyć również długą odprawę na lotnisku przed startem, czas stania w kolejkach, a także późniejsze wydostanie się z lotniska. Dlatego też znacznie lepszym rozwiązaniem są czartery grupowe. Tego typu ofertę mają najczęściej biura podróży, które oferują wycieczki w konkretne miejsca. W takiej sytuacji dla grupy wczasowiczów czarterują cały samolot.

Loty czarterowe dla zorganizowanych grup

Choć dotychczas głównie z usług samolotów czarterowych korzystały firmy zajmujące się profesjonalnie organizacją wypoczynku, to obecnie coraz więcej osób decyduje się na tego typu rozwiązania. Czartery grupowe są dedykowane dla grup powyżej dwudziestu pasażerów. Oferujemy wynajem samolotów pasażerskich na dowolnie wybranych trasach i w dowolnie wybranym terminie. Dzięki temu każdy może zaplanować podróż tak, aby była dla niego najbardziej komfortowa i dopasowana do wszelkich potrzeb.

Czarter samolotu – wygodna forma podróży

Takie czartery grupowe sprawiają, że pasażerowie mają znacznie bardziej komfortową podróż. Nie muszą bowiem stać w długich kolejkach do odprawy, a przy tym lecą we wcześniej ustalonym towarzystwie. To świetne rozwiązanie dla większych firm, które muszą zorganizować podróż dla swoich pracowników, a także dla wszelkich drużyn sportowych. Podczas lotu pasażerowie będą bowiem mieli zapewniony spokój oraz brak niespodzianek w postaci nieprzyjemnego pasażera. Warto rozważyć więc skorzystanie z tego typu usług transportowych.