Aktualności

Prywatny samolot z / do Santorini

Prywatny samolot z / do Santorini

Jet Partner oferuje prywatny samolot z lub do Santorini. Santorini jest jedną z najpiękniejszych greckich wysp. Dzięki swoim wspaniałym plażom i malowniczym wioskom nietrudno zrozumieć, dlaczego. Wyspa ma wszystkie elementy niezbędne do idealnego wypoczynku: krajobrazy, pyszne jedzenie, fascynującą historię i mnóstwo luksusowych udogodnień. Za każdym razem, gdy czarterujemy prywatny odrzutowiec na Santorini, podróżni zgłaszają wyjątkowe wrażenia.

Od architektury, przez sztukę, po przyjaznych mieszkańców — jest tak wiele powodów, aby odwiedzić Santorini. Dzięki czarterowi prywatnego odrzutowca Santorini od Jet Partner możesz mieć pewność, że dotrzesz na wyspę w luksusie, bez względu na miejsce docelowe. Skontaktuj się z Jet Partner już dziś, aby wynająć prywatny samolot.

Wynajem Prywatnego samolotu z / do Santorini Airport

Santorini (Thira) International Airport ( grecki : Κρατικός Αερολιμένας Σαντορίνης ) ( IATA : JTR , ICAO : LGSR ) to port lotniczy na Santorini / Thira w Grecji, położony na północ od wioski Kamari. Lotnisko pełni zarówno funkcję lotniska wojskowego, jak i cywilnego. 

Lotnisko znajduje się około 6 kilometrów (3,7 mil) na południowy wschód od centrum miasta Thira. Lotnisko może pomieścić średnie odrzutowce, takie jak Boeing 757, Boeing 737 i Airbus 320, a także mniejsze samoloty, takie jak Avro RJ, Fokker 70 i ATR 72. 

Wyczarteruj Prywatny samolot z Santorini:

Jet Partner zapewnia prywatny czarter lotniczy z Santorini w Grecji. Nasi klienci korzystają z usług na najwyższym poziomie, niesłabnącej troski o bezpieczeństwo, szerokiego wyboru samolotów i wieloletniego doświadczenia w czarterowaniu prywatnych odrzutowców. Zapytaj o wycenę wynajmu prywatnego samolotu z Santorini  już dziś.

  • Empty legs z Santorini do Warszawy. From LGSR, JTR, Santorini, Santorini (thira Is), Greece. To EPWA, WAW, Warsaw Frederic Chopin, Warsaw, Poland. Prywatny samolot: Falcon 2000LX, maksymalna liczba pasażerów 10.
  • Empty legs z Santorini do Londynu. From LGSR, JTR, Santorini, Santorini (thira Is), Greece. To EGGW, LTN, Luton, London (luton), United Kingdom. Prywatny samolot: Falcon 2000LX, maksymalna liczba pasażerów 10.
  • Empty legs z Santorini do Helsinki. From LGSR, JTR, Santorini, Santorini (thira Is), Greece. To EFHK, HEL, Helsinki Vantaa, Helsinki, Finland. Prywatny samolot: Citation CJ2+, maksymalna liczba pasażerów 7.
  • Empty legs z Santorini do Barcelony. From LGSR, JTR, Santorini, Santorini (thira Is), Greece. To LEBL, BCN, Barcelona/El Prat, Barcelona, Spain. Prywatny samolot: Citation CJ2+, maksymalna liczba pasażerów 7.

Zamów Prywatny samolot do Santorini

Jet Partner oferuje wynajem prywatnych samolotów do Santorini dla potrzeb biznesowych i osobistych. Jet Partner to doświadczony broker lotniczy, który zapewnia nienaganną obsługę prywatnych samolotów czarterowych od startu do lądowania. Obecnie prywatne czarterylotnicze na żądanie są bardziej dostępne dla korporacji i osób prywatnych niż kiedykolwiek wcześniej. Gwarantujemy najwyższy poziom jakości świadczonych usług oraz dyskrecję. 

  • Empty legs z Warszawy do Santorini. From EPWA, WAW, Warsaw Frederic Chopin, Warsaw, Poland. To LGSR, JTR, Santorini, Santorini (thira Is), Greece. Prywatny samolot: Legacy 650, maksymalna liczba pasażerów 13.
  • Emptylegs z Berlina do Santorini. From EDDB, BER, Berlin/Brandenburg Intl, Berlin, Germany. To LGSR, JTR, Santorini, Santorini (thira Is), Greece. Prywatny samolot: Legacy 650, maksymalna liczba pasażerów 13.
  • #Emptylegs z Jeddah do Santorini. From OEJN, JED, King Abdul Aziz Intl, Jeddah, Saudi Arabia. To LGSR, JTR, Santorini, Santorini (thira Is), Greece. Prywatny samolot: Legacy 650, maksymalna liczba pasażerów 13.

Czarter samolotu z / do Santorini

Zamówienie samolotu odrzutowego w drodze do Santorini może być najlepszym rozwiązaniem również pod względem ceny. Dla lotu z lub do Santorini dostępna jest uproszczona procedura rezerwacji prywatnego odrzutowca. 

Podróż prywatnym odrzutowcem to nie tylko oszczędność czasu i komfort, ale także zwiększone środki bezpieczeństwa. Tylko Ty decydujesz, kto będzie obecny na pokładzie prywatnego odrzutowca. Istnieje również możliwość zamówienia posiłków na pokładzie z ulubionej restauracji. Zwierzęta są mile widziane.

Skontaktuj się z Jet Partner w celu uzyskania szczegółów.

Did you like this? Share it!

No comments for “Prywatny samolot z / do Santorini

Leave Comment