Aktualności

Prywatny samolot z / do Tivat

Prywatny samolot z / do Tivat

Wynajmij prywatny samolot z / do Tivat w Jet Partner, jednym z najbardziej wiarygodnych brokerów lotniczych w Polsce. Zaoszczędź czas podczas swoich podróży, skorzystaj z usług Jet Partner.

Z nami możesz wynająć wygodny i luksusowy samolot, aby przylecieć prosto do Tivatu. Nie musisz już tracić czasu na odprawy i oczekiwanie w kolejkach. Z Jet Partner możesz cieszyć wygodą na pokładzie prywatnego samolotu i uniknąć stresu związanego z podróżowaniem. Skontaktuj się z nami już dziś i zamów prywatny samolot z lub do Tivatu w Jet Partner.

Tivat znajduje się w centralnej części Zatoki Kotorskiej (Boka Kotorska lub po prostu „Boka”), na południe od góry Vrmac. Gmina leży głównie na południe od miasta, a wyjście na otwarte morze znajduje się w turystycznej zatoce Pržno w pobliżu wsi Radovići na południu. Jego centralna część, w której znajduje się lotnisko Tivat, leży w żyznej dolinie Grbalj. Lotnisko znajduje się w pobliżu przesmyku półwyspu Luštica, który w większości należy do gminy Herceg Novi.

Prywatny samolot z lub do Tivat Airport

Lotnisko Tivat oddalone jest o 3 km (1,9 mil). Jest to największe lotnisko w Czarnogórze, chociaż lotnisko w Podgoricy jest bardziej nowoczesne. Istnieją regularne loty do Belgradu przez cały rok, a dziesiątki samolotów czarterowych lądują codziennie na lotnisku Tivat w sezonie letnim.

Tivat jest połączony z resztą Czarnogóra Autostradą Adriatycką, dwupasmową drogą, która biegnie wzdłuż wybrzeża Czarnogóry. Podróż w głąb lądu jest możliwa po zjechaniu z Autostrady Adriatyckiej w Budvie lub Sutomore (przez tunel Sozina).

Prywatny samolot z Tivatu

Trasa z Tivatu jest jedną z najpopularniejszych tras czarteru prywatnych odrzutowców. Oferujemy swoim klientom elastyczne i dostosowane do ich potrzeb rozwiązania. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i dokonać rezerwacji prywatnego samolotu z Tivatu. Poniżej przedstawiamy aktualne oferty lotów empty legs z Tivatu w dniu publikacji:

  • Empty legs z Londynu do Tivatu. From EGGW, LTN, Luton, London (luton), United Kingdom. To LYTV, TIV, Tivat, Montenegro. Prywatny samolot: Hawker 800XP, maksymalna liczba pasażerów 8.
  • Emptylegs z Warszawy do Tivatu. From EPWA, WAW, Warsaw FredericChopin, Warsaw, Poland. To LYTV, TIV, Tivat, Montenegro. Prywatny samolot: Hawker 800XP, maksymalna liczba pasażerów 8.
  • Empty legs ze Stambułu do Tivatu. From LTBA, ISL, Istanbul – Ataturk, Istanbul, Turkey. To LYTV, TIV, Tivat, Montenegro. Prywatny samolot: Hawker 800XP, maksymalna liczba pasażerów 8.

Prywatny samolot do Tivatu

Jet Partner oferuje wynajem prywatnych samolotów do Tivatu dla potrzeb biznesowych i osobistych. Jet Partner to doświadczony broker lotniczy, który zapewnia nienaganną obsługę prywatnych samolotów czarterowych od startu do lądowania. Obecnie prywatne czartery lotnicze na żądanie są bardziej dostępne dla korporacji i osób prywatnych niż kiedykolwiek wcześniej. Gwarantujemy najwyższy poziom jakości świadczonych usług oraz dyskrecję. 

  • Empty legs z Tivatu do Warszawy. From LYTV, TIV, Tivat, Montenegro. To EPMO, WMI, Warsaw-Modlin Mazovia, Modlin, Poland. Prywatny samolot: Global Express XRS, maksymalna liczba pasażerów 15.
  • Empty legs z Tivatu do Bukarysztu. From LYTV, TIV, Tivat, Montenegro. To LRBS, BBU, Bucuresti/Baneasa, Bucharest, Romania. Prywatny samolot: Global Express XRS, maksymalna liczba pasażerów 15.
  • Empty legs z Tivatu do Paryżu. From LYTV, TIV, Tivat, Montenegro. To LFPB, LBG, Paris Le Bourget, Paris, France. Prywatny samolot: Global Express XRS, maksymalna liczba pasażerów 15.

Czarter samolotu z / do Tivatu

Zamówienie samolotu odrzutowego w drodze do Tivatu może być najlepszym rozwiązaniem również pod względem ceny. Dla lotu z lub do Tivatu dostępna jest uproszczona procedura rezerwacji prywatnego odrzutowca. 

Podróż prywatnym odrzutowcem to nie tylko oszczędność czasu i komfort, ale także zwiększone środki bezpieczeństwa. Tylko Ty decydujesz, kto będzie obecny na pokładzie prywatnego odrzutowca. Istnieje również możliwość zamówienia posiłków na pokładzie z ulubionej restauracji. Zwierzęta są mile widziane.

Skontaktuj się z Jet Partner w celu uzyskania szczegółów.

Leave this field blank
Data Wylotu
Data Powrotu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę mojego imienia, nazwiska, adresu e-mail i numeru telefonu podanego w formularzu w celu przedstawiania oferty przez Spółkę w odpowiedzi na moje zapytanie.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Spółkę podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu, z użyciem urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących lub środków komunikacji elektronicznej, tj. e-mail, SMS, MMS, dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do przesyłania informacji handlowych o promocjach i ofertach specjalnych oferowanych Spółkę (newsletter).

Did you like this? Share it!

No comments for “Prywatny samolot z / do Tivat

Leave Comment