Aktualności

Prywatny samolot z / do Nicei

Prywatny samolot z / do Nicea Jet Partner picture

Jet Partner oferuje wynajem prywatnych samolotów do Nicei dla potrzeb biznesowych i osobistych. Jet Partner to doświadczony broker lotniczy, który zapewni nienaganną obsługę prywatnych samolotów czarterowych od startu do lądowania. Obecnie prywatne czartery lotnicze na żądanie są bardziej dostępne dla korporacji i osób prywatnych niż kiedykolwiek wcześniej. Gwarantujemy, że przekroczymy wszystkie Twoje najwyższe oczekiwania.

Nicea – prefektura departamentu Alpes-Maritimes we Francji. Aglomeracja Nicei rozciąga się daleko poza administracyjne granice miasta, z populacją prawie 1 miliona na obszarze 744 km2. Położona Nicea jest na Riwierze Francuskiej, południowo-wschodnim wybrzeżu Francji nad Morzem Śródziemnym, u podnóża Alp Francuskich. Nicea jest drugim co do wielkości francuskim miastem na wybrzeżu Morza Śródziemnego i drugim co do wielkości miastem w Prowansji-Alpach-Wybrzeżu Region Lazur po Marsylii. Nicea znajduje się około 13 kilometrów (8 mil) od księstwa Monako i 30 kilometrów (19 mil) od granicy francusko-włoskiej. Lotnisko w Nicei służy jako brama do regionu.

Prywatny samolot z/do Nice Côte d’Azur Airport

Port lotniczy Nicea-Lazurowe Wybrzeże jest trzecim najbardziej ruchliwym portem lotniczym we Francji, po porcie lotniczym Charles de Gaulle i porcie lotniczym Orly.. Znajduje się na Promenade des Anglais, niedaleko l’Arénas i ma dwa terminale. 

Ze względu na bliskość Księstwa Monako służy również jako lotnisko tego miasta-państwa. Jet Partner swiadczy usługi wynajmu prywatnych samolotów z/do Nicei.

Prywatny samolot z Nicei

Trasa z Nicei jest jedną z najpopularniejszych tras czarteru prywatnych odrzutowców. Bezpośrednie loty z Nicei mogą być wykonywane zarówno małymi, jak i większymi samolotami. Prosimy o kontakt z Jet Partner w celu wynajmu samolou z Nicei, a udzielimy wszystkich niezbędnych informacji i zapewnimy prywatny samolot w uzgodnionym terminie. 

  • Empty legs z Abu Dhabi do Nicei. From OMAD, AZI, Abu Dhabi Bateen, Abu Dhabi, United Arab Emirates. To LFMN, NCE, Nice Cote D’azur, Nice, France. Prywatny samolot: Global 6000, maksymalna liczba pasażerów 14.
  • Empty legs z Gdańska do Nicei. From EPGD, GDN, Rebiechowo, Gdansk, Poland. To LFMN, NCE, Nice Cote D’azur, Nice, France. Prywatny samolot: Embraer ERJ 145, maksymalna liczba pasażerów 42.
  • Empty legs z Malagi do Nicei. From LEMG, AGP, Malaga, Spain. To LFMN, NCE, Nice Cote D’azur, Nice, France. Prywatny samolot: Falcon 7X, maksymalna liczba pasażerów 12.

Prywatny samolot do Nicei

  • Empty legs z Nicei do Warszawy. From LFMN, NCE, Nice Cote D’azur, Nice, France. To EPWA, WAW, Warsaw Frederic Chopin, Warsaw, Poland. Prywatny samolot: Citation CJ4 Gen2, maksymalna liczba pasażerów 8.
  • Empty legs z Nicei do Aten. From LFMN, NCE, Nice Cote D’azur, Nice, France. To LGAV, ATH, Eleftherios Venizelos, Athens (athinai), Greece. Prywatny samolot: Challenger 350, maksymalna liczba pasażerów 9.
  • Empty legs z Nicei do Wilna. From LFMN, NCE, Nice Cote D’azur, Nice, France. To EYVI, VNO, Vilnius, Lithuania. Prywatny samolot: Embraer ERJ 135, maksymalna liczba pasażerów 30.

Czarter prywatnego samolotu z/do Nicei

Zamówienie samolotu odrzutowego w drodze do Nicei może być najlepszym rozwiązaniem również pod względem ceny. Dla lotu z lub do Nicei dostępna jest uproszczona procedura rezerwacji prywatnego odrzutowca. 

Podróż prywatnym odrzutowcem to nie tylko oszczędność czasu i komfort, ale także zwiększone środki bezpieczeństwa. Tylko Ty decydujesz, kto będzie obecny na pokładzie prywatnego odrzutowca. Istnieje również możliwość zamówienia posiłków na pokładzie z ulubionej restauracji. Zwierzęta są mile widziane.

Skontaktuj się z Jet Partner w celu uzyskania szczegułow.

Leave this field blank
Data Wylotu
Data Powrotu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę mojego imienia, nazwiska, adresu e-mail i numeru telefonu podanego w formularzu w celu przedstawiania oferty przez Spółkę w odpowiedzi na moje zapytanie.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Spółkę podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu, z użyciem urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących lub środków komunikacji elektronicznej, tj. e-mail, SMS, MMS, dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do przesyłania informacji handlowych o promocjach i ofertach specjalnych oferowanych Spółkę (newsletter).

Did you like this? Share it!

No comments for “Prywatny samolot z / do Nicei

Leave Comment