Aktualności

Prywatny samolot z / do Malagi

Prywatny samolot z do Malaga

Wynajmij prywatny samolot z / do Malagi w Jet Partner, jednym z najbardziej wiarygodnych brokerów lotniczych w Polsce.

Malaga to gmina w Hiszpanii, stolica prowincji Malaga, we wspólnocie autonomicznej Andaluzja. Malaga jest drugim najbardziej zaludnionym miastem w Andaluzji i szóstym pod względem liczby ludności w kraju. Leży w południowej Iberii na Costa del Sol („Wybrzeże Słońca”) Morza Śródziemnego, głównie na lewym brzegu Guadalhorce. Rdzeń miejski pierwotnie rozwinął się w przestrzeni pomiędzy wzgórzem Gibralfaro a Guadalmediną.

Malaga jest jednym z najpiękniejszych miast w Hiszpanii i częstym celem podróży zarówno turystycznych, jak i służbowych. Dla tych, którzy chcą podróżować w klasie i z wygodą, masz możliwość zarezerwowania prywatnego lotu czarterowego do Malagi z Jet Partner – polskim brokerem lotniczym.

Prywatny samolot z / do Malaga Airport

Lotnisko w Maladze (IATA: AGP, ICAO: LEMG), oficjalnie znane jako lotnisko Malaga-Costa del Sol jest ważnym portem lotniczym dla hiszpańskiej turystyki, ponieważ jest głównym międzynarodowym portem lotniczym obsługującym Costa Del Sol. Znajduje się 8 km (5 mil) na południowy zachód od Malagi i 5 km (3 mile) na północ od Torremolinos. Lotnisko w Maladze ma dwa pasy startowe. 

85 procent ruchu ma charakter międzynarodowy, oferując szeroką gamę międzynarodowych miejsc docelowych. Ogromna część ruchu pochodzi z krajów Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii: Belgii, Holandii, Danii.

Prywatny samolot z/do #Malaga:

#JetPartner zapewnia prywatny czarter lotniczy z Malagi. Nasi klienci korzystają z usług na najwyższym poziomie, niesłabnącej troski o bezpieczeństwo, szerokiego wyboru samolotów i wieloletniego doświadczenia w czarterowaniu prywatnych odrzutowców. Zapytaj o wycenę wynajmu prywatnego samolotu z Malagi  już dziś.

  • #Emptylegs z Malagi do Warszawy. From LEMG, AGP, Malaga, Spain. To EPWA, WAW, Warsaw Frederic Chopin, Warsaw, Poland. Prywatny samolot: Praetor 600, maksymalna liczba pasażerów 8.
  • Empty legs z Malagi do Liverpool. From LEMG, AGP, Malaga, Spain. To EGGP, LPL, Liverpool John Lennon, Liverpool, United Kingdom. Prywatny samolot: Praetor 600, maksymalna liczba pasażerów 8.
  • Empty legs z Malaga do Cork. From LEMG, AGP, Malaga, Spain. To EICK, ORK, Cork, Ireland. Prywatny samolot: Learjet 75, maksymalna liczba pasażerów 8.
  • Empty legs z Malaga do Zurich. From LEMG, AGP, Malaga, Spain. To LSZH, ZRH, Zurich, Switzerland. Prywatny samolot: Learjet 75, maksymalna liczba pasażerów 8.

Prywatny samolot z / do Malagi

Jet Partner oferuje #wynajem prywatnych samolotów do #Malagi dla potrzeb biznesowych i osobistych. #JetPartner to doświadczony #brokerlotniczy, który zapewnia nienaganną obsługę prywatnych samolotów czarterowych od startu do lądowania. Obecnie prywatne #czarterylotnicze na żądanie są bardziej dostępne dla korporacji i osób prywatnych niż kiedykolwiek wcześniej. Gwarantujemy najwyższy poziom jakości świadczonych usług oraz dyskrecję. 

  • #Emptylegs z Warszawy do Malagi. From EPWA, WAW, Warsaw Frederic Chopin, Warsaw, Poland. To LEMG, AGP, Malaga, Spain. Prywatny samolot: Saab 2000, maksymalna liczba pasażerów 50.
  • #Emptylegs z La Rochelle Ile De Re do Malagi. From LFBH, LRH, La Rochelle Ile De Re, La Rochelle, France. To LEMG, AGP, Malaga, Spain. Prywatny samolot: Saab 2000, maksymalna liczba pasażerów 50.
  • #Emptylegs z Stockholm do Malagi. From ESSA, ARN, Stockholm/Arlanda, Stockholm, Sweden. To LEMG, AGP, Malaga, Spain. Prywatny samolot: Legacy 650, maksymalna liczba pasażerów 13.

#Czarter samolotu z/do Malaga

Zamówienie samolotu odrzutowego w drodze do Malagi może być najlepszym rozwiązaniem również pod względem ceny. Dla lotu z lub do Malagi dostępna jest uproszczona procedura rezerwacji prywatnego odrzutowca. 

Podróż prywatnym odrzutowcem to nie tylko oszczędność czasu i komfort, ale także zwiększone środki bezpieczeństwa. Tylko Ty decydujesz, kto będzie obecny na pokładzie prywatnego odrzutowca. Istnieje również możliwość zamówienia posiłków na pokładzie z ulubionej restauracji. Zwierzęta są mile widziane.

Skontaktuj się z Jet Partner w celu uzyskania szczegółów

Leave this field blank
Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@jetpartner.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Administratorem Państwa danych osobowych jest Jet Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. ul. Komitetu Obrony Robotników 39 bud A300. Wszystkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@jetpartner.pl. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie do celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Dane te zostaną usunięte z zasobów administratora niezwłocznie po udzieleniu Pani/Panu odpowiedzi (wyjątkiem jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych). Pani/Pana dane osobowe nię będą nigdy nikomu przekazane. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityka Cookies & RODO.

Did you like this? Share it!

No comments for “Prywatny samolot z / do Malagi

Leave Comment