Aktualności

Czarter prywatnego samolotu na Monaco Grand Prix 2024

Czarter prywatnego samolotu na Monaco Grand Prix 2024

Monaco Grand Prix: Przeżyj Emocje Wyścigu z Luksusem Jet Partner! Monaco Grand Prix jest jednym z najbardziej ekscytujących i prestiżowych wydarzeń w kalendarzu Formuły 1, oferując nie tylko sportowe emocje, ale również niesamowite doświadczenia towarzyskie w sercu Lazurowego Wybrzeża. Dla tych, którzy pragną cieszyć się wydarzeniem w niepowtarzalnym stylu, czarter prywatnego samolotu z Jet Partner to idealne rozwiązanie.


Dlaczego warto wybrać czarter prywatnego samolotu na Monaco Grand Prix?

Monaco Grand Prix to nie tylko wyścig; to weekend pełen glamour, luksusu i emocji. Podróż prywatnym samolotem z Jet Partner gwarantuje, że każdy aspekt Twojej podróży będzie równie spektakularny jak wydarzenie, na które się wybierasz. Oferujemy łatwy dostęp do Monako, z ominięciem zatłoczonych lotnisk i wraz z ekskluzywną obsługą, które rozpoczną Twoje doświadczenie z wyścigiem od momentu wejścia na pokład.

Jakie korzyści płyną z podróżowania prywatnym samolotem na Monaco Grand Prix 2024?

  • Szybkość i wygoda – oszczędź czas, korzystając z bezpośrednich lotów i krótkich procedur na lotniskach.
  • Ekskluzywność – dostęp do ekskluzywnych salonów na lotnisku oraz indywidualna obsługa na pokładzie.
  • Elastyczność – możliwość dostosowania planu podróży do własnych potrzeb, idealne dla tych, którzy cenią sobie swój harmonogram dnia.
  • Prywatność – ciesz się pełną dyskrecją i prywatnością, które są nieocenione podczas międzynarodowych wydarzeń takich jak Grand Prix.

Co czeka na Ciebie w Monako?

Monaco Grand Prix to więcej niż wyścig – to prestiżowe wydarzenie, które ściąga celebrytów, dygnitarzy i miłośników Formuły 1 z całego świata. Ulice Monako zamieniają się w tor wyścigowy, co stanowi niepowtarzalne tło dla jednego z najbardziej technicznie wymagających wyścigów w sezonie. Poza emocjami sportowymi, Monako oferuje niesamowite możliwości rozrywkowe, od ekskluzywnych klubów nocnych po luksusowe zakupy i jachty.

Czarter prywatnego samolotu na Monaco Grand Prix z Jet Partner zapewni Ci nie tylko komfort i styl podróży, ale również niezapomniane wrażenia z jednego z najbardziej ekskluzywnych wydarzeń sportowych na świecie. Zarezerwuj swój lot już teraz, aby nie przegapić szansy na przeżycie Grand Prix Monaco w prawdziwie luksusowym stylu.

Dostępne w chwili publikacji samoloty prywatne z Polski do Monaco (LFMN, NCE, Nice Cote D’azur, Nice, France):

Wylot z / Data / Samolot:

  • EPWA, WAW, Warsaw Frederic Chopin, Warsaw, Poland / 24 May 2024 12:00 local (10:00 UTC) / Embraer ERJ 135, 30 pax.
  • EPPO, POZ, Lawica, Poznan, Poland / 25 May 2024 12:00 local (10:00 UTC) / Citation XLS+, 8 pax.
  • EPGD, GDN, Rebiechowo, Gdansk, Poland / 23 May 2024 12:00 local (10:00 UTC) / Phenom 100, 4 pax.

Zapytaj o czarter samolotu do Monaco

Leave this field blank
Date of departure
Getting back
I consent to the Company processing my name, surname, e-mail address and telephone number provided in the form for the purpose of presenting the offer by the Company in response to my inquiry.
I consent to the Company using the e-mail address and telephone number provided by me, using end devices and automatic calling systems or means of electronic communication, i.e. e-mail, SMS, MMS, for direct marketing purposes, including sending information commercial information about promotions and special offers offered to the Company (newsletter).

Did you like this? Share it!

No comments for “Czarter prywatnego samolotu na Monaco Grand Prix 2024

Leave Comment