Aktualności

Czarter prywatnego samolotu na Cannes Film Festival 2024

Czarter prywatnego samolotu na Cannes Film Festival 2024

Zbliża się Festiwal Filmowy w Cannes 2024, jedno z najważniejszych i najbardziej stylowych wydarzeń na filmowej mapie świata. Każdego roku Cannes przyciąga tłumy gwiazd, reżyserów, aktorów oraz miłośników kina z każdego zakątka globu. Dla tych, którzy pragną doświadczyć tego wydarzenia w wyjątkowo luksusowy sposób, idealnym rozwiązaniem jest czarter prywatnego samolotu z Jet Partner.


Dlaczego warto wybrać czarter prywatnego samolotu na Cannes Film Festival?

Czarter prywatnego samolotu na Cannes Film Festival to nie tylko wygoda i komfort podróży, ale także prestiż i prywatność. Opuszczając pokład samolotu, znajdziesz się w świecie, gdzie każdy detal jest dopieszczony, a doświadczenie festiwalu zaczyna się już z chwilą wylotu. Jet Partner zapewnia, że podróż do Cannes będzie tak samo ekscytująca i luksusowa jak samo wydarzenie. Z pokładu naszego samolotu można podziwiać przepiękne widoki Lazurowego Wybrzeża, co jest idealnym wstępem do filmowych emocji, które na Ciebie czekają.

Jakie korzyści płyną z podróżowania prywatnym samolotem na Cannes Film Festival?

  • Elastyczność – Możliwość wyboru godzin wylotów zgodnie z własnym harmonogramem.
  • Komfort – Przestronne kabiny, luksusowe udogodnienia, wykwintna gastronomia na pokładzie.
  • Prywatność – Podróże bez tłumów, w kameralnej atmosferze.
  • Efektywność – ograniczenie czasu spędzonego na lotnisku dzięki korzystaniu z terminali dla lotów biznesowych.
  • Styl – pojawienie się na festiwal w stylu, który zrobi wrażenie na innych gościach i mediach.

Co czeka na Ciebie w Cannes?

Podczas festiwalu będziesz miał okazję zobaczyć premiery filmowe, wziąć udział w panelach dyskusyjnych z filmowcami, a także uczestniczyć w ekskluzywnych imprezach i galach. To również doskonała okazja, aby nawiązać nowe kontakty biznesowe i społeczne w międzynarodowym środowisku pełnym twórców i artystów. Odkryj listę filmów fabularnych wybranych do Konkursu Głównego, Un Certain Regard, Poza Konkursem, Pokazy Północne, Cannes Premiere i Specjalne Pokazy. Lista filmów jest regularnie aktualizowana.
Czarter prywatnego samolotu na Festiwal Filmowy w Cannes z Jet Partner to więcej niż podróż – to integralna część ekskluzywnego doświadczenia, które pozostanie z Tobą na długo po zakończeniu festiwalu. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i przygotuj się na niezapomnianą przygodę filmową w jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi.

Dostępne w chwili publikacji samoloty prywatne z Polski do Cannes (LFMD, CEQ, Cannes Mandelieu, Cannes, France. ):

Wylot z / Data / Samolot:

  • EPWA, WAW, Warsaw Frederic Chopin, Warsaw, Poland / 16 May 2024 12:00 local (10:00 UTC) / Citation XLS+, 8 pax.
  • EPPO, POZ, Lawica, Poznan, Poland / 17 May 2024 12:00 local (10:00 UTC) / Praetor 600, 8 pax.
  • EPGD, GDN, Rebiechowo, Gdansk, Poland / 19 May 2024 12:00 local (10:00 UTC) / Learjet 45XR, 7 pax.

Zapytaj o czarter samolotu do Cannes

Leave this field blank
Data Wylotu
Data Powrotu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę mojego imienia, nazwiska, adresu e-mail i numeru telefonu podanego w formularzu w celu przedstawiania oferty przez Spółkę w odpowiedzi na moje zapytanie.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Spółkę podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu, z użyciem urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących lub środków komunikacji elektronicznej, tj. e-mail, SMS, MMS, dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do przesyłania informacji handlowych o promocjach i ofertach specjalnych oferowanych Spółkę (newsletter).

Did you like this? Share it!

No comments for “Czarter prywatnego samolotu na Cannes Film Festival 2024

Leave Comment