Aktualności

Wynajem prywatnego samolotu na Wimbledon

Wynajem prywatnego samolotu na Wimbledon

A może tak na Wimbledon? Zobaczyć najlepszych tenisistów na świecie? Zobaczyć na żywo? Usłyszeć na własne uszy ten odgłos obijającej się od kortu piłeczki? Warto? Jasne, że warto. Wynajem prywatnego samolotu na Wimbledon umożliwia Ci nie tylko podróż do Londynu w niezrównanym stylu, ale także szansę na zobaczenie Novaka, Jannika, Carlosa oraz oczywiście Igi. A może zobaczyć tych jeszcze nieznanych, o których będzie głośno za 3-5 lat? Wszystko to jest w zasięgu.


Wystarczy wybrać termin między 1 a 14 lipca i zarezerwować u nas lot czarterowy na któreś z londyńskich lotnisk. Czy to Farnborough, czy to Biggin Hill, czy też inne, ekipa Jet Partner znajdzie dla Ciebie i twoich bliskich odpowiedni samolot na wybrane przez Ciebie dzień i godzinę. To nie jest trudne. Zorganizujemy to dla Ciebie. To nasza praca i z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie najlepszą podróż.

Tylko nie zapomnij zarezerwować biletów na tenisowe mecze! Wynajem prywatnego samolotu na Wimbledon z Jet Partner to Twoja przepustka do świata wielkiego tenisa.

Zapraszamy do Londynu!

Zapytaj o wynajem samolotu w Jet Partner

Leave this field blank
Data Wylotu
Data Powrotu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę mojego imienia, nazwiska, adresu e-mail i numeru telefonu podanego w formularzu w celu przedstawiania oferty przez Spółkę w odpowiedzi na moje zapytanie.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Spółkę podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu, z użyciem urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących lub środków komunikacji elektronicznej, tj. e-mail, SMS, MMS, dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do przesyłania informacji handlowych o promocjach i ofertach specjalnych oferowanych Spółkę (newsletter).


Did you like this? Share it!

No comments for “Wynajem prywatnego samolotu na Wimbledon

Leave Comment