Aktualności

Prywatny samolot z Monachium do Warszawy

Prywatny samolot z Monachium

Poszukujesz prywatny samolot z Monachium do Warszawy? Poniżej przedstawiamy najatrakcyjniejszą ofertę empty legs z Monachium do Warszawy aktualną w dniu publikacji:

  • EDDM, MUC, Munchen, Munich, Germany. Do EPWA, WAW, Warsaw Frederic Chopin, Warsaw, Poland. Prywatny samolot: Legacy 600, maksymalna liczba pasażerów 13.

Poszukujesz lotu na innym kierunku lub w innym teminie? Złóż zapytanie o przelot!

Ponizej przedstiamy zestawienie lotów biznesowych z Monachium: 

  • Prywatny samolot z Monachium do Armenii. Do UDYZ, EVN, Zvartnots Int’l, Yerevan, Armenia. Prywatny samolot: Phenom 300, maksymalna liczba pasażerów 8.
  • Prywatny samolot z Monachium do Nicei. Do LFMN, NCE, Nice Cote D’azur, Nice, France.  Prywatny samolot: Phenom 300, maksymalna liczba pasażerów 8.
  • Z Monachium do Ankary. Do LTAC, ESB, Esenboga, Ankara, Turkey. Prywatny samolot: Citation M2, maksymalna liczba pasażerów 6.
  • Z Monachium do Cannes. Do LFMD, CEQ, Cannes Mandelieu, Cannes, France. Prywatny samolot: Citation M2, maksymalna liczba pasażerów 6.
  • Z Monachium do Cape Town. Do FACT, CPT, Cape Town Intl, Cape Town, South Africa. Prywatny samolot: Global Express,, maksymalna liczba pasażerów 12.
  • Z Monachium do Londynu. Do EGGW, LTN, Luton, London (luton), United Kingdom. Prywatny samolot: Challenger 605, maksymalna liczba pasażerów 11.
Leave this field blank
Data Wylotu
Data Powrotu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę mojego imienia, nazwiska, adresu e-mail i numeru telefonu podanego w formularzu w celu przedstawiania oferty przez Spółkę w odpowiedzi na moje zapytanie.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Spółkę podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu, z użyciem urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących lub środków komunikacji elektronicznej, tj. e-mail, SMS, MMS, dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do przesyłania informacji handlowych o promocjach i ofertach specjalnych oferowanych Spółkę (newsletter).

Did you like this? Share it!

No comments for “Prywatny samolot z Monachium do Warszawy

Leave Comment