Aktualności

Prywatny samolot z Monachium do Warszawy

Prywatny samolot z Monachium

Poszukujesz prywatny samolot z Monachium do Warszawy? Poniżej przedstawiamy najatrakcyjniejszą ofertę empty legs z Monachium do Warszawy aktualną w dniu publikacji:

  • EDDM, MUC, Munchen, Munich, Germany. Do EPWA, WAW, Warsaw Frederic Chopin, Warsaw, Poland. Prywatny samolot: Legacy 600, maksymalna liczba pasażerów 13.

Poszukujesz lotu na innym kierunku lub w innym teminie? Złóż zapytanie o przelot!

Ponizej przedstiamy zestawienie lotów biznesowych z Monachium: 

  • Prywatny samolot z Monachium do Armenii. Do UDYZ, EVN, Zvartnots Int’l, Yerevan, Armenia. Prywatny samolot: Phenom 300, maksymalna liczba pasażerów 8.
  • Prywatny samolot z Monachium do Nicei. Do LFMN, NCE, Nice Cote D’azur, Nice, France.  Prywatny samolot: Phenom 300, maksymalna liczba pasażerów 8.
  • Z Monachium do Ankary. Do LTAC, ESB, Esenboga, Ankara, Turkey. Prywatny samolot: Citation M2, maksymalna liczba pasażerów 6.
  • Z Monachium do Cannes. Do LFMD, CEQ, Cannes Mandelieu, Cannes, France. Prywatny samolot: Citation M2, maksymalna liczba pasażerów 6.
  • Z Monachium do Cape Town. Do FACT, CPT, Cape Town Intl, Cape Town, South Africa. Prywatny samolot: Global Express,, maksymalna liczba pasażerów 12.
  • Z Monachium do Londynu. Do EGGW, LTN, Luton, London (luton), United Kingdom. Prywatny samolot: Challenger 605, maksymalna liczba pasażerów 11.
Leave this field blank
Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@jetpartner.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Administratorem Państwa danych osobowych jest Jet Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. ul. Komitetu Obrony Robotników 39 bud A300. Wszystkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@jetpartner.pl. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie do celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Dane te zostaną usunięte z zasobów administratora niezwłocznie po udzieleniu Pani/Panu odpowiedzi (wyjątkiem jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych). Pani/Pana dane osobowe nię będą nigdy nikomu przekazane. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityka Cookies & RODO.

Did you like this? Share it!

No comments for “Prywatny samolot z Monachium do Warszawy

Leave Comment