Aktualności

Prywatny odrzutowiec z Genewy do Warszawy

Prywatny odrzutowiec z Genewy do Warszawy

Prywatny odrzutowiec z Genewy do Warszawy? Złoż zapytanie o wynajem prywatnego samolotu Genewy do Warszawy już dziś! Ponizej przedstawiamy zestawienie lotów empty legs z Genewy:

  • Empty legs Geneva to Tallinn. Do EETN, TLL, Tallinn, Estonia. Prywatny samolot: Falcon 900LX, maksymalna liczba pasażerów 12.
  • Empty legs Geneva to Milan. Do LIMC, MXP, Malpensa, Milan, Italy. Prywatny samolot: Falcon 900LX, maksymalna liczba pasażerów 12.
  • Empty legs Geneva to Perugia. Do LIRZ, PEG, Perugia, Italy. Prywatny samolot: Hawker 400XP, maksymalna liczba pasażerów 7.
  • Empty legs Geneva to Gdansk. Do EPGD, GDN, Rebiechowo, Gdansk, Poland. Prywatny samolot: Hawker 400XP, maksymalna liczba pasażerów 7.
  • Empty legs Geneva to Bucuresti. Do LROP, OTP, Bucuresti/Henri Coanda, Bucharest, Romania. Prywatny samolot: Citation Sovereign, maksymalna liczba pasażerów 7.
  • Empty legs Geneva to Stuttgart. Do EDDS, STR, Stuttgart, Germany. Prywatny samolot: Citation Sovereign, maksymalna liczba pasażerów 7.
Leave this field blank
Data Wylotu
Data Powrotu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę mojego imienia, nazwiska, adresu e-mail i numeru telefonu podanego w formularzu w celu przedstawiania oferty przez Spółkę w odpowiedzi na moje zapytanie.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Spółkę podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu, z użyciem urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących lub środków komunikacji elektronicznej, tj. e-mail, SMS, MMS, dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do przesyłania informacji handlowych o promocjach i ofertach specjalnych oferowanych Spółkę (newsletter).

Did you like this? Share it!

No comments for “Prywatny odrzutowiec z Genewy do Warszawy

Leave Comment