Aktualności

Prywatny odrzutowiec z Genewy do Warszawy

Prywatny odrzutowiec z Genewy do Warszawy

Prywatny odrzutowiec z Genewy do Warszawy? Złoż zapytanie o wynajem prywatnego samolotu Genewy do Warszawy już dziś! Ponizej przedstawiamy zestawienie lotów empty legs z Genewy:

  • Empty legs Geneva to Tallinn. Do EETN, TLL, Tallinn, Estonia. Prywatny samolot: Falcon 900LX, maksymalna liczba pasażerów 12.
  • Empty legs Geneva to Milan. Do LIMC, MXP, Malpensa, Milan, Italy. Prywatny samolot: Falcon 900LX, maksymalna liczba pasażerów 12.
  • Empty legs Geneva to Perugia. Do LIRZ, PEG, Perugia, Italy. Prywatny samolot: Hawker 400XP, maksymalna liczba pasażerów 7.
  • Empty legs Geneva to Gdansk. Do EPGD, GDN, Rebiechowo, Gdansk, Poland. Prywatny samolot: Hawker 400XP, maksymalna liczba pasażerów 7.
  • Empty legs Geneva to Bucuresti. Do LROP, OTP, Bucuresti/Henri Coanda, Bucharest, Romania. Prywatny samolot: Citation Sovereign, maksymalna liczba pasażerów 7.
  • Empty legs Geneva to Stuttgart. Do EDDS, STR, Stuttgart, Germany. Prywatny samolot: Citation Sovereign, maksymalna liczba pasażerów 7.
Leave this field blank
Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@jetpartner.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Administratorem Państwa danych osobowych jest Jet Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. ul. Komitetu Obrony Robotników 39 bud A300. Wszystkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@jetpartner.pl. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie do celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Dane te zostaną usunięte z zasobów administratora niezwłocznie po udzieleniu Pani/Panu odpowiedzi (wyjątkiem jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych). Pani/Pana dane osobowe nię będą nigdy nikomu przekazane. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityka Cookies & RODO.

Did you like this? Share it!

No comments for “Prywatny odrzutowiec z Genewy do Warszawy

Leave Comment