Aktualności

Wynajem prywatnego samolotu z  Warszawy do Mykonos

Wynajem prywatnego samolotu z Warszawy do Mykonos photo

Koniec lata, łap promienie słońca i ciesz się życiem! Wynajmij prywatny odrzutowiec i odwiedź ulubione greckie wyspy. Czarter samolotu to doskonały sposób na podróżowanie we własnym towarzystwie. Zapewnij sobie luksus i wygodę. Planujesz podróż z Warszawy do Mykonos? Poniżej przedstawiamy najatrakcyjniejszą ofertę empty legs z Warszawy do Mykonos aktualną w dniu publikacji:

  • EPWA, WAW, Warsaw Frederic Chopin, Warsaw, Poland. Do LGMK, JMK, Mykonos, Greece. Prywatny samolot:  Citation CJ3, maksymalna liczba pasażerów 8.

Poszukujesz lotu na innym kierunku lub w innym teminie? Złóż zapytanie o przelot!

Ponizej przedstiamy zestawienie lotów biznesowych do Grecji: 

  • Z LIRP, PSA, Pisa, Italy. Do LGAV, ATH, Eleftherios Venizelos, Athens (athinai), Greece. Prywatny samolot: Challenger 350, maksymalna liczba pasażerów 8.
  • Z EHRD, RTM, Rotterdam, Netherlands. Do LGMK, JMK, Mykonos, Greece. Prywatny samolot:  Falcon 2000EX, maksymalna liczba pasażerów 10.
  • Z EVRA, RIX, Riga, Latvia. Do LCLK, LCA, Larnaca, Cyprus. Prywatny samolot:  Legacy 600, maksymalna liczba pasażerów 13.
  • Z EBBR, BRU, Brussels Natl, Brussels, Belgium. Do LGMK, JMK, Mykonos, Greece. Prywatny samolot:  Embraer ERJ 135, maksymalna liczba pasażerów 30.
  • Z EDDB, BER, Berlin/Brandenburg Intl, Berlin, Germany. Do LGMK, JMK, Mykonos, Greece. Prywatny samolot:  Falcon 2000EX, maksymalna liczba pasażerów 10.
  • Z EHEH, EIN, Eindhoven, Netherlands. Do LGMK, JMK, Mykonos, Greece. Prywatny samolot: Citation XLS, maksymalna liczba pasażerów 8.
Leave this field blank
Data Wylotu
Data Powrotu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę mojego imienia, nazwiska, adresu e-mail i numeru telefonu podanego w formularzu w celu przedstawiania oferty przez Spółkę w odpowiedzi na moje zapytanie.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Spółkę podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu, z użyciem urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących lub środków komunikacji elektronicznej, tj. e-mail, SMS, MMS, dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do przesyłania informacji handlowych o promocjach i ofertach specjalnych oferowanych Spółkę (newsletter).

Did you like this? Share it!

No comments for “Wynajem prywatnego samolotu z  Warszawy do Mykonos

Leave Comment