Aktualności

Empty Legs Gdansk

Чартер самолета

Zastanawisz się gdzie polecieć w ten weekend? Poniżej przedstawiamy Zastanawisz się gdzie polecieć? Poniżej przedstawiamy najatrakcyjniejszą ofertę lotów próżnych z Gdańska. Zaplanuj podróż już dziś! Poszukujesz lotu na innym kierunku? Złóż zapytanie o przelot! Lot do:

  • UDYZ, EVN, Zvartnots Int’l, Yerevan, Armenia. Prywatny samolot: Phenom 300, maksymalna liczba pasażerów 8.
  • LFMN, NCE, Nice Cote D’azur, Nice, France.  Prywatny samolot: Phenom 300, maksymalna liczba pasażerów 8.
  • LTAC, ESB, Esenboga, Ankara, Turkey. Prywatny samolot: Citation M2, maksymalna liczba pasażerów 6.
  • LFMD, CEQ, Cannes Mandelieu, Cannes, France. Prywatny samolot: Citation M2, maksymalna liczba pasażerów 6.
  • FACT, CPT, Cape Town Intl, Cape Town, South Africa. Prywatny samolot: Global Express,, maksymalna liczba pasażerów 12.
  • EGGW, LTN, Luton, London (luton), United Kingdom. Prywatny samolot: Challenger 605, maksymalna liczba pasażerów 11.
Leave this field blank
Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@jetpartner.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Administratorem Państwa danych osobowych jest Jet Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. ul. Komitetu Obrony Robotników 39 bud A300. Wszystkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@jetpartner.pl. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie do celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Dane te zostaną usunięte z zasobów administratora niezwłocznie po udzieleniu Pani/Panu odpowiedzi (wyjątkiem jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych). Pani/Pana dane osobowe nię będą nigdy nikomu przekazane. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityka Cookies & RODO.

Did you like this? Share it!

No comments for “Empty Legs Gdansk

Comments are closed.