Aktualności

Royal Ascot 2019

Najsłynniejsze zawody jeździeckie na świecie niezmiennie stają się głównym wydarzeniem brytyjskiego życia. Odwiedz Royal Ascot 2019 w dniach 18-22 czerwca 2019.

Legendarne wyścigi królewskie Royal Ascot zaczynają się na torze wyścigowym Ascot w hrabstwie ceremonialnym Berkshire. Najbardziej rozpoznawalnym znakiem wyścigu Royal Ascot są surowe wymagania dotyczące stroju dla wszystkich znakomitych gości zawodów. Panowie są zobowiązani do noszenia klasycznych czarnych lub szarych płaszczy. Wszystkie panie powinny nosić kapelusze. W każdy z pięciu dni tygodnia dama powinna nosić nowy kapelusz, a najbardziej ekstrawagancki – w czwartek.

Główne wydarzenie Royal Racing w Ascot przypada na trzeci dzień tego wydarzenia (zazwyczaj czwartek). W tak zwanym „Ladies Day” widzowie pojawiają się w najbardziej wyszukanych ubraniach, by powitać królową Wielkiej Brytanii, która tradycyjnie przybywa na stadion na czele luksusowej procesji powozowej. Zwieńczeniem festiwalu społecznego i sportowego jest ceremonia wręczenia zwycięzcy prestiżowej nagrody „Złoty Puchar”.

Empty legs od Jet Partner w „Ladies Day” na lotniska Stansted i Biggin Hill:

  • Citation XLS, max 8 pax: Warszawa, F. Chopina do Londynu Stansted;
  • Gulfstream G-650ER, max 13 pax: Warszawa, F. Chopina do Londynu Biggin Hill;
  • Legacy 650, max pax 13: Moskwa, Wnukowo do Londynu Stansted ;
  • Challenger 350, max pax 8: Moskwa, Wnukowo do Londynu Biggin Hill;
  • Phenom 300, max pax 8: St. Peterburg Pulkowo do Londynu Stansted;

Oferujemy wynajem samolotów 24h/7d. Bezpiecznie i dyskretnie. Zróżnicowana flota. Doświadczona załoga.

Did you like this? Share it!

No comments for “Royal Ascot 2019

Leave Comment