Aktualności

Ferie zimowe w Tatrach z Jet Partner

Ferie zimowe w Tatrach

Jak nigdy gorące lato dobiegło końca. Niezwykle piękna, naprawdę złotą jesień, zastąpił przenikliwy wiatr i deszcz ze śniegiem. Czas zaplanować ferie zimowe! Na świecie jest wiele miejsc, które każdy z nas musi chociaż by raz w życiu odwiedzić, i Tatry są jednym z tych miejsc.

30 minut do lotniska

Tatry – to najwyższa część Karpat, położona na terenie Słowacji i Polski, ma 25 szczytów powyżej 2500 metrów. Karpaty – system górski, który usytuowany jest na terytorium Republiki Czeskiej, Słowacji, Ukrainy, Węgier, Polski, Rumunii, Serbii i częściowo w Austrii. Klimat Tatr jest podobny do alpejskiego, charakteryzującego się częstymi wahaniami temperatury i dominującymi opadami śniegu. Pokrywa śnieżna utrzymuje się nawet w maju, a w niektórych miejscach przez cały rok. Polska i słowacka strona gór chronią słowacki i polski Tatrzański rezerwat przyrody. Tatry są wymienione na liście UNESCO. Po polskiej stronie jest znany Zakopane, od strony słowackiej – Poprad. Pomiędzy miastami jest 70 kilometrów.

Obfitość miejsc rozrywki

Tatry będą pasować każdemu. Na zboczach gór powstały nowoczesne ośrodki narciarskie. Teren odpoczynkowy położony jest u podnóża pasma górskiego o tej samej nazwie, na zboczach którego nowoczesne ośrodki narciarskie, a na dole – ekskluzywne hotele (BukovinaAriesMercure). Atrakcyjne trasy śniegowe i luksusowe hotele nie są jedynymi atrakcjami Tatr. Są one uzupełniane przez lecznicze źródła mineralne, unikalne leśne szlaki dla pieszych wędrówek, ciekawe obiekty turystyczne, takie jak zamek Bojnice, piękne jaskinie, wypełnione stalaktytami i stalagmitami, i wiele innych. Amatorzy obserwowania zimy przez panoramiczne okna kieliszkiem Kryształu są zaopatrzeni w różorodne VIP SPA i restauracje.

Najlepszym sposobem dotarcia do Zakopanego jest wynajęcie samolotu w Jet Partner

Kilka tysięcy kilometrów i kilkanaście godzin spędzonych w samochodzie, 1-2 kolejki na przejsciu granicznycm – juz dawno sa nieaktualnnym oraz bardzo niebezpiecznym sposobem dojazdu do Tatr.

Oferujemy najlepszy sposób podróżowania, gdy urlop zaczyna się od momentu wejścia na pokład samolotu – wynajem prywatnego samolotu. Samolot może być zacharterowany dla rodziny lub ekipy składającej się z 2-4 osób, oraz dla grup 10-15 lub nawet 100-osobowych. Gwarantujemy czarter samolotu zarówno małym, jak i licznym grupom. Około 2 godzin w niebie – a ty jesteś na słowackim lotnisku Tatra Poprad (TAT). Lotnisko Tatra Poprad obsługuje prawie każdy samolot, a my jesteśmy w stanie zapewnić ci samolot na każdym lotnisku na Białorusi, w Rosji i na Ukrainie.

Złoż zapytanie o czarter samolotu do Zakopanego.

Did you like this? Share it!

No comments for “Ferie zimowe w Tatrach z Jet Partner

Leave Comment