Empty Legs – Jet Partner

Empty Legs

Lot bez pasażerów, znany również jako przelot promowy lub empty leg, to lot prywatnego czarteru, po dostarczeniu pasażerów w ich miejsce destynacji lub w drodze do miejsca ich odbioru.

Zapytaj o Przelot

Dlaczego warto latać Empty Legs?

Za każdym razem, kiedy prywatny samolot jest wynajęty na podróż w jedną stronę, przelot Empty Legs otwiera się na Państwa rezerwacje, ponieważ samolot musi po kogoś dolecieć w określonym terminie albo musi skądś powrócić po kolejnych pasażerów.
Oznacza to, iż rezerwując rozsądnie, mogą Państwo zaoszczędzić do 50% kosztów oferty standardowej.

  • Ogromna oszczędność – do 50%poniżej kosztów oferty standardowej
  • Samolot – szeroka gama wyboru prywatnych samolotów dostępnych w ofercie Empty Legs
  • Aktualizowana na bieżąco oferta – Oferta dostępnych lotów Empty Legs jest regularnie publikowana i aktualizowana na naszej stronie
  • Wykwalifikowana obsługa – Obsługa naszych lotów Empty Legs poinformuje Państwa natychmiast, kiedy wybrana trasa przelotu pojawi się w naszej bazie danych

Dlaczego warto latać z Jet Partner?

Wynajmujemy samoloty dla klubów sportowych, agencji eventów, zorganizowanych grup turystycznych / pielgrzymkowych.

Dla osób prywatnych, zarządów firm, czy instytucji Państwowych oferujemy czartery samolotów biznesowych o najwyższym standardzie obsługi i bezpieczeństwa. Samoloty, które można u nas wyczarterować posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i ubezpieczenia do wykonywania operacji komercyjnych. Współpracujemy tylko z zaufanymi i doświadczonymi Przewoźnikami.

W naszej ofercie posiadamy także mniejsze samoloty  turbośmigłowe oraz śmigłowce. Zawsze dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb Klienta. Dbamy przede wszystkim o komfort i bezpieczeństwo naszych pasażerów. 

Czarter samolotu, pozwala Państwu na pełną dyskrecję ,niezależność czasową, dopasowanie rozkładu lotów, komfort, oraz możliwość dotarcia do miejsc gdzie trudniej dolecieć jest samolotami rejsowymi.  

Oferujemy Klientom usługi na jak najwyższym poziomie.

Latamy do ponad 20,000 miejsc na całym świecie.

Jet Partner z dumą podnosi poprzeczkę, dostarczając wysoce luksusowe, profesjonalne i maksymalnie dopasowane do Państwa potrzeb rozwiązania na rynku prywatnych lotów czarterowych.