Najwyższy Stopień Perfekcji

Cessna XLS

Państwa podróże są dla nas ważne.

Samolot Cessna XLS

(Citation XLS Gen2)

Samolot Cessna XLS (Citation XLS Gen2) to odrzutowiec biznesowy średniej wielkości zbudowany przez firmę Cessna. Wynajem samolotu Cessna XLS (Citation XLS Gen2) możliwy jest w firmie Jet Partner.

Cessna XLS to najczęściej czarterowany samolot na rynku europejskim oraz rynku amerykańskim. Jet Partner również oferuje wynajem prywatnego odrzutowca Cessna Citation XLS Gen2.

Samolot cieszy się zainteresowaniem osób prywatnych, firm, oraz operatorów czarterowych.

Specyfikacja Techniczna Samolotu Cessna XLS (Citation XLS Gen2):

Wysokość Zewnętrzna: 5,24 m; Rozpiętość Skrzydeł: 17,19 m; Długość: 16,12 m; Rozmiar Kabiny: 128,63 cu m; Wysokość Drzwi: 3,048 cu m; Szerokość Drzwi: 0,61 m; Bagaż Kabinowy: 1,23 cu m; Ilość Miejsc Załoga: 2, Pasażerowie: 8; Zasięg
Normalny Zasięg: 1539 nm; Maksymalny Zasięg: 1989 nm; Wysokość lotu: 13 716 m.

Często zadawane pytania dotyczące wynajem samolotu Cessna XLS

Ile kosztuje Cessna XLS/XLS+?

Średnia cena używanego modelu CESSNA Citation XLS wynosi 4 492 800 USD. Cena Citation XLS+ wacha się od około 7,60 mln USD za model z 2008 r. do około 15,50 mln USD za edycję z 2021 r.

Ile kosztuje Cessna XLS Gen2?

XLS Gen2 kosztuje 15,5 miliona dolarów, a dostawy rozpoczęły się w drugim kwartale 2022 roku.

Jaki jest zasięg samolotu Cessna XLS+?

Citation XLS jest technicznie odrzutowcem średniej wielkości – może lecieć na odległość do 1961 mil (1704 mil morskich).

Co to jest Cessna XLS?

Cessna Citation XLS to jeden z najlepiej sprzedających się na świecie odrzutowców biznesowych średniej wielkości, zabierający na pokład od 8 do 9 pasażerów.

Zapytaj o przelot w Jet Partner

Leave this field blank
Data Wylotu
Data Powrotu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę mojego imienia, nazwiska, adresu e-mail i numeru telefonu podanego w formularzu w celu przedstawiania oferty przez Spółkę w odpowiedzi na moje zapytanie.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Spółkę podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu, z użyciem urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących lub środków komunikacji elektronicznej, tj. e-mail, SMS, MMS, dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do przesyłania informacji handlowych o promocjach i ofertach specjalnych oferowanych Spółkę (newsletter).