Leave this field blank
Data Wylotu
Data Powrotu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę mojego imienia, nazwiska, adresu e-mail i numeru telefonu podanego w formularzu w celu przedstawiania oferty przez Spółkę w odpowiedzi na moje zapytanie.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Spółkę podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu, z użyciem urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących lub środków komunikacji elektronicznej, tj. e-mail, SMS, MMS, dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do przesyłania informacji handlowych o promocjach i ofertach specjalnych oferowanych Spółkę (newsletter).

Przelot prywatnym odrzutowcem: 

Jet Partner zapewnia najwyższą jakość usług w zakresie wynajmu prywatnych samolotów. Dostępni 24h/7d. Doświadczona i wykwalifikowana kadra. Komfort i bezpieczeństwo.

Oferujemy przelot prywatnym odrzutowcem w celach rekreacyjnych i biznesowych. Zapewniamy najwyższą jakość usług. Nasze rozwiązania obejmujące czarter lotniczy nie mają sobie równych – dzięki nam mogą Państwo podróżować w każdym czasie do dowolnie wybranego miejsca i na jasno określonych zasadach.

Jesteśmy polskim brokerem lotniczym i świadczymy usługi przelotów prywatnymi odrzutowcami.
Piętnaście lat działalności pozwoliło nam doskonale poznać rynek operatorów lotniczych, specyfikę europejskich lotnisk oraz zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku przelotów prywatnymi odrzutowcami.
Zdobyte doświadczenie pozwala nam na organizowanie każdego lotu na dowolne lotniska wskazane przez Klientów.

Nie posiadamy własnych maszyn. Oferujemy przeloty prywatnymi odrzutowcami wyłącznie od certyfikowanych przewoźników lotniczych, posiadających wszelkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa, ubezpieczenia, wysokie standardy obsługi technicznej maszyn. Przewoźnicy Ci są regularnie audytowani przez władze lotnicze pod kątem utrzymywania wysokich standardów bezpieczeństwa operacji lotniczych.

+48 512 308 935 / +48 512 227 030  sales@jetpartner.pl
Jet Partner @ 2012 – 2024 | All Rights Reserved