Leave this field blank
Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@jetpartner.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Administratorem Państwa danych osobowych jest Jet Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. ul. Komitetu Obrony Robotników 39 bud A300. Wszystkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@jetpartner.pl. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie do celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Dane te zostaną usunięte z zasobów administratora niezwłocznie po udzieleniu Pani/Panu odpowiedzi (wyjątkiem jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych). Pani/Pana dane osobowe nię będą nigdy nikomu przekazane. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityka Cookies & RODO.

Przelot prywatnym odrzutowcem: 

Jet Partner zapewnia najwyższą jakość usług w zakresie wynajmu prywatnych samolotów. Dostępni 24h/7d. Doświadczona i wykwalifikowana kadra. Komfort i bezpieczeństwo.

Oferujemy przelot prywatnym odrzutowcem w celach rekreacyjnych i biznesowych. Zapewniamy najwyższą jakość usług. Nasze rozwiązania obejmujące czarter lotniczy nie mają sobie równych – dzięki nam mogą Państwo podróżować w każdym czasie do dowolnie wybranego miejsca i na jasno określonych zasadach.

Jesteśmy polskim brokerem lotniczym i świadczymy usługi przelotów prywatnymi odrzutowcami.
Piętnaście lat działalności pozwoliło nam doskonale poznać rynek operatorów lotniczych, specyfikę europejskich lotnisk oraz zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku przelotów prywatnymi odrzutowcami.
Zdobyte doświadczenie pozwala nam na organizowanie każdego lotu na dowolne lotniska wskazane przez Klientów.

Nie posiadamy własnych maszyn. Oferujemy przeloty prywatnymi odrzutowcami wyłącznie od certyfikowanych przewoźników lotniczych, posiadających wszelkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa, ubezpieczenia, wysokie standardy obsługi technicznej maszyn. Przewoźnicy Ci są regularnie audytowani przez władze lotnicze pod kątem utrzymywania wysokich standardów bezpieczeństwa operacji lotniczych.

+48 512 308 935 / +48 512 227 030  sales@jetpartner.pl
Jet Partner @ 2012 – 2024 | All Rights Reserved