Empty legs - aktualna oferta przelotów promowych z Jet Partner – Jet Partner
Aktualności

Empty legs – aktualna oferta przelotów promowych z Jet Partner

Lot bez pasażerów, znany również jako przelot promowy lub empty legs. To lot prywatnego czarteru po dostarczeniu pasażerów w ich miejsce destynacji lub w drodze do miejsca ich odbioru.

Oferujemy Państwu naszą specjalną ofertę tygodniową:

 • Z UUEE, SVO, Lotnisko Szeremietiewo, Moskwa, Federacja Rosyjska.
  25 października 2018 r. Do LOWW, VIE, Vienna Airport Schwechat, Wiedeń, Austria. Samolot: Citation Excel, to lekki dwusilnikowy samolot klasy biznes.owej
 • Z UUEE, SVO, Lotnisko Szeremietiewo, Moskwa, Federacja Rosyjska. 01 listopada 2018. Do EDDM, MUC, Munich Airport, Monachium, Niemcy. SamolotCitation Excel to lekki dwusilnikowy samolot klasy biznes.

 • Z USPP, PEE, Bolshoye Savino Airport, Perm, Federacja Rosyjska. 23 października 2018 r. Do LFGA, CMR, Houssen Airport, Colmar, Francja. Samolot: Challenger 300 – samolot pasażerski o podwyższonym komforcie, służy lotnictwu biznesowemu do lotów międzykontynentalnych.
 • Z EPWA, WAW, Warsaw Federica Chopin Airport, Warszawa, Polska 24 listopada 2018. Do LSGG, GVA, Genewa Airport, Szwajcaria. Samolot: Challenger 300 – samolot pasażerski o podwyższonym komforcie, służy lotnictwu biznesowemu do lotów międzykontynentalnych.
 • Z EGLF, FAB, Port Lotniczy Farnborough, Wielka Brytania. 26 października 2018 r. Do HECA, CAI, Międzynarodowe Lotnisko w Kairze, Kair, Egipt. Samolot: Global 6000 – samolot administracyjny o bardzo dużym zasięgu, wyprodukowany przez Bombardier Aerospace.
 • Z LPPR, OPO, Port lotniczy Porto, Porto, Portugalia. 21 października 2018 r. Do EPGD, GDN, Port Lotniczy Rębiechowo, Gdańsk, Polska. Samolot: Global 6000 – samolot administracyjny o bardzo dużym zasięgu, wyprodukowany przez Bombardier Aerospace.

Dlaczego warto latać Empty Legs?

Gdy prywatny samolot jest wynajęty na podróż w jedną stronę, przelot Empty Legs otwiera się na Państwa rezerwacje. Samolot musi po kogoś dolecieć w określonym terminie albo musi skądś powrócić po kolejnych pasażerów.
Oznacza to, iż rezerwując rozsądnie, mogą Państwo zaoszczędzić do 50% kosztów oferty standardowej.

 • Ogromna oszczędność – do 50%poniżej kosztów oferty standardowej
 • Samolot – szeroka gama wyboru prywatnych samolotów dostępnych w ofercie Empty Legs
 • Aktualizowana na bieżąco oferta – Oferta dostępnych lotów Empty Legs jest regularnie publikowana i aktualizowana na naszej stronie;

Zapytaj o Przelot

Jet Partner z dumą podnosi poprzeczkę, dostarczając wysoce luksusowe, profesjonalne i maksymalnie dopasowane do Państwa potrzeb rozwiązania na rynku prywatnych lotów czarterowych.

Did you like this? Share it!

No comments for “Empty legs – aktualna oferta przelotów promowych z Jet Partner

Leave Comment